Zabieg

Filorga NCTF

GŁADKOŚĆ, NAWILŻENIE, ROZŚWIETLENIE

informacje

Filorga NCTF

Ampułki NCTF HA- to mieszanka kwasu hialuronowego, 13 witamin, 6 składników mineralnych, 23 aminokwasów, 5 kwasów nukleinowych, 6 koenzymów, czyli delicja dla naszej skóry

Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF® jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

NCTF HA® to preparat oddziałujący na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra staje się odmłodzona w naturalny sposób.

nctf 135ha mezoterapia trepinska

WSKAZANIA DO STOSOWANIA

• profilaktyka starzeniu się skóry,
• rewitalizacja i nawilżenie skóry,
• wygładzenie zmarszczek,
• przywrócenie jędrności i gęstości skórze.

EFEKTY DZIAŁANIA

Rezultaty zabiegów preparatami NCTF® I NCTF HA® mają udowodnioną klinicznie skuteczność. Badanie wieloośrodkowe przeprowadzone w 17 centrach we Francji na 40 pacjentach pokazało następujące rezultaty po 5 sesjach zabiegu w okresie 3 miesięcy:
+ 72% Redukcja zmarszczek
+ 103% Poprawa kolorytu skóry
+ 132% Nawilżenie skóry
+ 144% Rozświetlenie skóry

SKUTECZNOŚĆ

8 udokumentowanych właściwości NCTF w profilaktyce anti-aging*

Ważne informacje

KWAS HIALURONOWY
Kwas hialuronowy, oznaczany skrótem HA (hyaluronic acid), to naturalny związek chemiczny występujacy w dużych ilościach w organizmie człowieka. Jest on szczególnie ważny dla skóry, gdzie pełni funkcję „łącznika“ wzmacniającego i wiążącego tkanki.
NAWILŻENIE I ELASTYCZNOŚĆ
Wraz z wiekiem komórki zaprzestają wytwarzania odpowiedniej ilości HA,  co prowadzi do zwiotczenia i utraty elastyczności skóry oraz powstawania zmarszczek. Preparaty z kwasem hialuronowym łączą włókna kolagenowe i wiążą cząsteczki wody sprawiając, że skóra staje się bardziej nawilżona i sprężysta.