Zabieg

Radiesse
Hydroksyapatyt Wapnia

Modelowanie konturu twarzy

informacje

Radiesse

Radiesse to zabieg, który oprócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę, jednak bez nadmiernego dodawania objętności.

Radiesse może być stosowany do wypełnienia umiarkowanych i głębokich bruzd nosowo-wargowych, bródkowo-wargowych, obszarów jarzmowych oraz poprawy kształtu i konturu twarzy, w tym także nosa. Radiesse stosuje się również do odmładzania grzbietowej powierzchni rąk, bowiem dłonie podobnie jak twarz zdradzają upływ czasu. Na ich zewnętrznej stronie coraz wyraźniej odznaczają się naczynia i kości. Utraconą objętość można odzyskać dzięki zabiegowi Radiesse.

Decydując się na zabieg, nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse jest w 100% biokompatybilny tj. wchłania się w sposób naturalny.

radiesse trepinska

EFEKTY DZIAŁANIA

Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad rok, a u wielu pacjentów dłużej.

BEZPIECZEŃSTWO

Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu.

ILOŚĆ ZABIEGÓW

Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg, ale po 3-4 miesiącach zaleca się konsultację lekarską, podczas której lekarz dokona oceny i w razie potrzeby wykona zabieg uzupełniający.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu: ok. 30-60 minut

Wymagane badania: ———

Rodzaj znieczulenia: miejscowe

Pobyt w centrum: wyjście od razu po zabiegu

Rekonwalescencja: 1-2 dni

Zdjęcie szwów: ———

Zmiana opatrunków: ———

Przeciwwskazania: ciąża i karmienie, obecna infekcja, czynna opryszczka, zmiany ropne na skórze poddawanej zabiegowi, nowotwory i choroby immunologiczne w trakcie leczenia, antykoagulanty – leki rozrzedzające krew

0