Terapia biomateriałem ateloKOLAGEN typu I kolagenu

AteloKOLAGEN
KOLAGEN typu I

Regeneracja i odbudowa

informacje

AteloKOLAGEN

Zdrową, młodą i jędrną skórę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi – kolagenowi. Niestety z wiekiem jego produkcja spada, włókna stają się coraz słabsze, a nasza skóra mniej elastyczna.

Po 25 roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek. Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku poprzez zastosowanie biomateriału, który przeznaczony jest do zabiegów regeneracji i odbudowy tkanek.

AteloKOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Preparat tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

EFEKTY DZIAŁANIA

• regeneracja i odbudowa

ubytków skórnych

 

• likwidacja blizn
• redukcja zmarszczek

i wiotkości skóry

 

• poprawa elastyczności

i sprężystości skóry

 

• intensywna rewitalizacja skóry

i wiotkości skóry

SKUTECZNOŚĆ

Skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu

ILOŚĆ ZABIEGÓW

Efekty widoczne są już po 7 dniach od pierwszego zabiegu. Dla spektakularnego efektu zaleca się wykonanie 4 zabiegów w 2 tygodniowych odstępach.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu: ok. 45 minut

Przeciwwskazania: Ciąża i laktacja, choroby autoimmunologiczne, choroba nowotworowa, aktywne zakazenia okolicy zabiegu, tendencja do powstawania bliznowcow, zmiany ropne na skórze, infekcja ogólnoustrojowa, cukrzyca