Zabieg

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA
I-PRF

Regeneracja i odmładzanie

informacje

Fibryna bogatopłytkowa I-PRF

I-PRF (Injectable Platelet Rich Fibrin) to krwiopochodne materiały autologiczne,
pozyskiwane z krwi własnej pacjenta. To koncentraty płytkowe zawierające szereg czynników przyspieszających angiogenezę, tj. tworzenie nowych naczyń krwionośnych oraz budowę nowych komórek.

Zabieg szczególnie polecany dla alergików i osób ceniących naturalne metody umożliwiające regenerację i odżywienie skóry.

osocze trepinska

WSKAZANIA DO STOSOWANIA

Znamienne oznaki starzenia się skóry: fałdy, bruzdy, kurze łapki, zmarszczki głębokie, skóra zapadnięta z ubytkami tkanek, wypełnienie i regeneracja blizn po trądziku. Gojenie ran pozabiegowych i przewlekłych (cukrzyca, owrzodzenia żylakowate, oparzenia).

EFEKTY DZIAŁANIA

Zabiegi z użyciem I-PRF stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry. W efekcie skóra staje się lepiej ukrwiona i nawilżona, wyraźnie młodsza, a twarz nabiera blasku.

BEZPIECZEŃSTWO

I-PRF wykorzystuje ogromne zasoby własne organizmu pacjenta, przez co są wyjątkowo BEZPIECZNE. Jako produkt autologiczny nie mają w zasadzie działań ubocznych. Wykluczone jest zatem ryzyko nietolerancji, reakcji alergicznych, immunologicznych oraz transmisji wirusowych.
Zabiegi z użyciem fibryny bogatopłytkowej to jedna z nielicznych metod, której działanie i skuteczność poparte są wieloma badaniami naukowymi a ich działanie jest szeroko udokumentowane.

Ważne informacje

Przeciwskazania:

Ciąża, czynna opryszczka, zmiany ropne na skórze, Nowotwory , niektrore choroby krwi, Przewlekłe schorzenia wątroby, Zakażenia ostre i przewlekłe, Ciąża i laktacja, Leczenie antykoagulantami, Stosowanie aspiryny i innych NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych)