Zabieg

Rewitalizacja i nawilżenie pochwy

SATYSFAKCJA I PRZYJEMNOŚĆ

informacje

Rewitalizacja i nawilżenie pochwy

Zwany wymiennie laserowym obkurczaniem pochwy jest bezbolesną i bezpieczną metodą poprawy funkcjonowania narządów rodnych. Zabieg polega na wprowadzeniu do pochwy głowicy lasera. Wiązka lasera stymuluje tkanki do produkcji kolagenu. Łącząc laseroterapie z osoczem bogatopłytkowym wzmagamy efekt rewitalizacji, obkurczenia i nawilżenia pochwy

man-and-woman-in-bed-1-scaled-removebg-preview

WSKAZANIA DO STOSOWANIA

Główne wskazania w obrębie rewitalizacji pochwy, do których można użyć platformy, to leczenie zanikowego zapalenia pochwy, wiotkość pochwy, nietrzymanie moczu, dyspareunia, czyli bolesne stosunki seksualne oraz inne problemy seksualne pojawiające się po porodzie

EFEKTY DZIAŁANIA

Efektem przeprowadzenia zabiegu i wzmocnienia ścian pochwy, jest przede wszystkim ujędrnienie skóry tej okolicy. To natomiast ma pozytywny wpływ na codzienne życie Pacjentki – pozwala jej czerpać większą przyjemność ze stosunku, znika problem z bólem czy suchością, a do tego rewitalizacja pochwy pomaga w problemie wysiłkowego nietrzymania moczu.

SKUTECZNOŚĆ

Dużą zaletą zabiegu jest szybkość jego przeprowadzenia i szczególna dbałość o komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny pacjentki.

Ważne informacje

Przeciwskazania:

Mimo, iż laseroterapia jest bezinwazyjna istnieje wiele przeciwwskazań do jej stosowania. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: trwająca ciąża, trwająca miesiączka, aktywne infekcje pochwy, nieuregulowana cukrzyca, choroba nowotworowa, nieprawidłowy wynik badania cytologicznego, padaczka, choroby autoimmunologiczne tkanki łącznej, stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi (np. aspiryna i inne NLPZ)