Zabieg

Powiększenie punktu G

SATYSFAKCJA I PRZYJEMNOŚĆ

informacje

Powiększenie punktu G

Zabieg powiększenia punktu G tzw. zastrzykiem orgazmu. Polega on na wstrzyknięciu osocza bogatopłytkowego w okolice intymne efektem czego kobiety zaczynają czerpać przyjemność z seksu.

man-and-woman-in-bed-1-scaled-removebg-preview

WSKAZANIA DO STOSOWANIA

Powiększeniu punktu G mogą się też poddać kobiety, które swoje doznania seksualne uznają za mało intensywne. Zabieg mający na celu powiększenie punktu G polecany jest też dla świeżo upieczonym mamom, a także kobietom przechodzącym menopauzę. Kolejnym wskazaniem jest nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych kobiety.

EFEKTY DZIAŁANIA

Bardziej jędrne i nawilżone okolice strefy erogennej pacjentki to główny efekt, jaki uzyskuje się po powiększeniu punktu G. Co za tym idzie, ostrzyknięte miejsce staje się uwrażliwione na otrzymywane bodźce, bardziej stymulowane. Dzięki temu doznania są o wiele silniejsze i satysfakcjonujące.

SKUTECZNOŚĆ

Zabieg, który opisujemy, to małoinwazyjna, krótka i prosta procedura. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym nasiękowym, co oznacza, że jest ono podawane bezpośrednio w miejsce, które zostanie poddane zabiegowi.

Ważne informacje

Przeciwskazania:

Jako że zabieg jest wyjątkowo prosty i małoinwazyjny, lista przeciwwskazań nie jest długa. Czynnikami dyskwalifikującymi są: ciąża i laktacja, infekcja miejsc intymnych, miesiączka, nowotwory, zaburzenia krzepliwości krwi.