Zabieg

O-Shot

POPRAWA DOZNAŃ

informacje

O-Shot

Zabieg rewitalizacji okolic intymnych za pomocą osocza bogatopłytkowego, to w ostatnim czasie wyjątkowo popularna metoda mająca na celu zwiększenie satysfakcji seksualnej, a także zwiększenia libido.

oshot

WSKAZANIA DO STOSOWANIA

zaburzenia libido, ból w trakcie współżycia, brak orgazmu, wysiłkowe nietrzymanie moczu, liszaj twardzinowy sromu, suchość pochwy związana z menopauzą,, atrofia warg sromowych, nietolerancja estrogenów w leczeniu atrofii pochwy, wiotka oraz sucha skóra okolic intymnych, uszkodzenia pochwy powstałe w wyniku przebytych stanów zapalnych bądź zabiegów chirurgicznych powodujących częste infekcje intymne, wzmocnienie efektu laserowego obkurczania pochwy.

EFEKTY DZIAŁANIA

Jest idealnym rozwiązaniem, mającym na celu zwiększenie intensywności doznań seksualnych oraz poprawę libido, co z pewnością wpływa pozytywnie na wzrost poczucia własnej atrakcyjności oraz poprawę relacji w związku. Dzięki substancjom zawartym w osoczu bogatopłytkowym, stymuluje on rewitalizację oraz odmłodzenie okolic intymnych.

SKUTECZNOŚĆ

Zabieg O-Shot charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę fakt, że materiał pozyskiwany do otrzymania osocza bogatopłytkowego jest autologiczny, to znaczy pochodzący od samej pacjentki, nie ma ryzyka związanego z wszczepieniem tego materiału.

Ważne informacje

Przeciwskazania:

miesiączka i ciąża, choroby wątroby (zwłaszcza przewlekłe), nowotwory, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (a więc i zaburzenia krzepliwości krwi), a także infekcje dróg rodnych.

O wszystkich tych sytuacjach należy koniecznie poinformować lekarza w trakcie konsultacji.