Zabieg

Jalupro

GŁADKOŚĆ, NAWILŻENIE, ELASTYCZNOŚĆ

Usuwanie średnich zmarszczek

informacje

Jalupro

Jalupro to linia preparatów powstałych dzięki wieloletnim badaniom biotechnologicznym prowadzonym przez szwajcarską firmę Professional Derma. Ich opatentowana formuła oparta jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksie aminokwasów, dzięki czemu komórkom skóry dostarczane są dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

jalupro trepinska

WSKAZANIA DO STOSOWANIA

Szybki i skuteczny sposób na regenerację zwłaszcza po inwazyjnych terapiach, gdy tkanki potrzebują jeszcze więcej odżywczych.

EFEKTY DZIAŁANIA

Iniekcja preparatu pobudza mikrokrążenie i stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra jest intensywnie nawilżona, a zmarszczki i bruzdy wygładzone. Poprawia się też napięcie, elastyczność i koloryt skóry.

SKUTECZNOŚĆ

Bezpieczeństwo i skuteczność produktu Jalupro® jest potwierdzona klinicznie. Produkt jest stosowany już od 8 lat w 40 krajach w Europie i na świecie.

Ważne informacje

KWAS HIALURONOWY
Kwas hialuronowy, oznaczany skrótem HA (hyaluronic acid), to naturalny związek chemiczny występujacy w dużych ilościach w organizmie człowieka. Jest on szczególnie ważny dla skóry, gdzie pełni funkcję „łącznika“ wzmacniającego i wiążącego tkanki.

NAWILŻENIE I ELASTYCZNOŚĆ
Wraz z wiekiem komórki zaprzestają wytwarzania odpowiedniej ilości HA,  co prowadzi do zwiotczenia i utraty elastyczności skóry oraz powstawania zmarszczek. Preparaty z kwasem hialuronowym łączą włókna kolagenowe i wiążą cząsteczki wody sprawiając, że skóra staje się bardziej nawilżona i sprężysta.