Zabieg

Regenovue

GŁADKOŚĆ, NAWILŻENIE, ELASTYCZNOŚĆ

Usuwanie średnich zmarszczek

informacje

Regenovue

Wysokiej jakości medyczny kwas hialuronowy do stosowania na średnie zmarszczki. Wypełniacz zawierający kwas hialuronowy o najmniejszym rozmiarze cząsteczek oraz mniejszym stopniu usieciowienia.

Dzięki regularnej i zwartej strukturze daje naturalny efekt objętości, który utrzymuje się przez długi czas. Preparat jest gładki i komfortowy zarówno dla pacjenta jak i lekarza. Powierzchnia wstrzyknięć: górna warstwa skóry właściwej.

regenouve trepinska

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

100% naturalny oraz biodegradowalny wypełniacz REGENOVUE gwarantuje doskonałą tolerancję i biokompatybilność bez niepożądanych reakcji immunologicznych. Natychmiastowe efekty wypełnienia, z zachowaniem naturalnego wyglądu, utrzymują się w skórze do 18 m-cy.

EFEKTY DZIAŁANIA

Wypełnianie kwasem hialuronowym to nie tylko likwidacja zmarszczek, ale również modelowanie kształtu twarzy. Wszystko odbywa się bez najmniejszej ingerencji skalpela, a efekty terapii są niemal natychmiastowe.

ANTI-AGING

Terapia przeciwstarzeniowa to szeroko pojęte działania mające na celu zatrzy manie postępujących objawów i zredukowanie powstałych już zmian wynikających ze starzenia się tkanek. Idealnym rozwiązaniem są zabiegi z użyciem dermowypełniaczy Regenovue.

Ważne informacje

KWAS HIALURONOWY
Kwas hialuronowy, oznaczany skrótem HA (hyaluronic acid), to naturalny związek chemiczny występujacy w dużych ilościach w organizmie człowieka. Jest on szczególnie ważny dla skóry, gdzie pełni funkcję „łącznika“ wzmacniającego i wiążącego tkanki.

NAWILŻENIE I ELASTYCZNOŚĆ
Wraz z wiekiem komórki zaprzestają wytwarzania odpowiedniej ilości HA,  co prowadzi do zwiotczenia i utraty elastyczności skóry oraz powstawania zmarszczek. Preparaty z kwasem hialuronowym łączą włókna kolagenowe i wiążą cząsteczki wody sprawiając, że skóra staje się bardziej nawilżona i sprężysta.